מחפשים פתרון יעיל לקינון היונים במסתורי הכביסה ובמרפסות?

דוקרנים נגד יונים מחיר

דוקרנים נגד יונים מחיר

דוקרנים נגד יונים להרחקת יונים המותקנים על ידי מתקינים מוסמכים – הם בדיוק הפתרון.

MED פתרונות – דוקרנים להרחקת יונים שעושים את העבודה טוב.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 072-3341551

יונים כמטרד

אמנם, היונה היא סמל השלום ונוטים לצייר אותה כעוף לבן ויפה עם עלה של זית וכל זה היה יכול להיות באמת טוב ויפה, עד… שהיא מקימה קן במסתור הכביסה של הבית. במקרה כזה דיירי הבית יסבלו, ברוב המקרים, לא רק מרעש המיית היונה היחידה, אלא גם מהמייתן של כל חברותיה בשכונה. כמו כן, כאשר יונים מקננות במסתורי הכביסה ובמרפסות, הן נוטות להשאיר מאחוריהן שובלי לשלשת שהם לא רק לא אסתטיים, אלא גם מפגע תברואתי אמיתי.

בגלל כל אלה, חשוב לבצע הרחקת יונים מקצועית – כזאת אשר לא תפגע ביונים אבל תבטיח שהן לא תחזורנה בזמן הקרוב ואולי גם בכלל לא – לקנן במבנה בו אתם מתגוררים.

איך עושים את זה? מתקינים דוקרנים להרחקת יונים

דוקרנים להרחקת יונים הינם דוקרני ברזל ייעודיים, המותקנים על הגגות, במסתורי הכביסה ובכל שאר המקומות שהיונים אוהבות. ברגע שמותקנים דוקרנים במקומות בהם נוהגות היונים לנחות – הרי שהן נוחתות על הדוקרן, מקבלות כאב קל ועפות לחפש בית אחר, נעים יותר, בו יוכלו לקנן.

אין ספק, כי מדובר בפתרון מאוד יעיל, וכדאי מאוד לעשות בו שימוש כאשר רוצים באמת להגיד שלום ליונים.

דוקרנים נגד יונים מחיר – על מה חשוב לשים דגש?

  • איכות הדוקרנים – חשוב מאוד לוודא שהדוקרנים עשויים מחומרים חזקים ועמידים, על מנת שיוכלו לשמש אתכם לאורך זמן ולא להיות יעילים באופן חד פעמי.
  • מקצועיות ההתקנה – על מנת שהדוקרנים יישארו במקומם ויבצעו את תפקידם, חשוב מאוד שההתקנה שלכם תיעשה על ידי מתקינים מוסמכים בלבד. מכיוון שההתקנה מתבצעת בדרך כלל באמצעות סנפלינג, חשוב לוודא שהמתקינים מוסמכים לבצע עבודות בגובה בכלל ועבודות סנפלינג בפרט, על מנת שהעבודה תתבצע בבטחה ותביא לתוצאות הרצויות.

MED פתרונות לשירותכם

MED פתרונות משווקת דוקרנים להרחקת יונים באיכות מעולה ומספקת שירותי התקנה בסטנדרטים גבוהים.

אם אתם רוצים להבטיח ככל שרק אפשר שהיונים יעופו ולא יחזרו אליכם מחר – צרו עמנו קשר ונדאג לספק לכם דוקרנים איכותיים ושירות מצוין.

דוקרנים נגד יונים מחיר

דוקרנים נגד יונים מחיר
דרג את הפוסט