הרחקת יונים

מעוניינים בשירות הרחקת יונים באזור שלכם? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-9313615 ותקבלו ייעוץ מהמומחים שלנו עוד עכשיו

איך מרחיקים יונים

Rate this post
איך מרחיקים יונים
איך מרחיקים יונים

איך מרחיקים יונים – אילו דרכים מומלצות

יונה הינה סמל השלום עם העלה של זית. המחשבה על כך נעימה ומרגיעה, אך מה עושים כאשר היונה מגיעה לחלון ביתך, הופכת אותו לביתה, מקימה קו ומטילה בו את הדור השני.          

יונים הינן ציפורים לא מזיקות, אך עם זאת, לעיתים מלכלכות ומרעישות. כך, לשלשת היונים עלולה להיות מפגע די משמעותי, שכן עלולה לכלך הכביסה, עדן החלון, גג הבית או הרכב. כשהלשלשת נתקלת במתכת- זו עלולה לההרס וצבעה צפוי להתקלף. עוד סוגיה המטרידה בהקשר ליונים, הינה טפילים המצויים על היונים, כדוגמת פרעושים, נימות, קרציות, קרדיות וטפילים נוספים. כתוצאה מכך, עלולות להתעורר אצל ביני הבית תגובות אלרגיות, כגון גרד או פריחה.

אז כיצד ניתן למנוע את ביקורה של היונה והפיכת ביתך לביתה?

יש לוודא כי הסביבה של הבית לא תהווה סביבה נוחה ליונה. משמע, יש לוודא מניעת מקורות מים אופציונליים, כגון צינור מים מטפטף או צינור של מזגן, או צלוחית מים מתחת לעציץ, וכן למנוע מקורות מזון. מבחינת אמצעי הרחקה, ישנם את האמצעים הידועים והמקובלים, כמו למשל תליית דיסקים ישנים על המעקה או המרפסת- כשהסינוור ימנע מהיונה להגיע. בנוסף, יונה, כך על פי הנראה, מפחדת מינשופים, כך שניתן להעמיד דמות של ינשוף (בובה או פסלון), מה שירתיע את היונה מלהגיע למקום. כמו כן, ניתן להשתמש גם בפסים זוהרים, כשבדיוק כמו הדיסקים- יפחידו את היונים כיוון שאלו מפחדות מהחזר אור. כך גם שימוש בנייר כסף- במידה ואין דיסק, כשמקרה זה, גם הרעש ירתיע אותן. אפשרויות נוספות הן דוקרנים, הממוקמים במעקות, אדנים או גגות. יש לציין כי אין מטרת הדוקרנים לפגוע ביונה, אלא להפוך את המקום בו החליטה להתמקם ל-לא נוח. ישנם סוגים שונים של דוקרנים- ממתכת, נירוסטה ופלסטיק וכן גם סליל טיל, אך אלו עלולים לגרום ליונה להיפצע.

אמצעים נוספים להרחקת יונים, הדורשים מעט יותר השקעה, הם הרחקה באמצעות חומר דביק שבזמן הריסוס מייצר משטח דביק שלא יהיה נעים ליונה. מדובר בחומר הקשה לניקוי, על כן יש לשים לב היכן מרססים. עוד שיטה שקיימת בשוק היא מערכת הרחקה חשמלית הפועלץ באמצעות שוק חשמלי שמרתיע את היונים- אך לא גורם להם לפציעה. מדובר בפסי מתכת דקים המחוברים למקור מתח חשמלי נמוך. כאשר היונה נוחתת עליהם היא מקבלת שוק חשמלי קל. אומנם מטרתם של שיטות אלו היא להתריע את היונים ולמנוע מהם לשוב למקום, אך יש לזכור כי שימוש שגוי עלול לפגוע ביונים או אף להורגם, כך שיש לשקול היטב השימוש בשיטות הללו. אם בחרתם בהם- יש להשתמש בהם בתבונה. כמו כן, קיימות חברות המתמחות בהרחקת יונים, ללא פגע בהן.

אם בחרת להבריח יונה מביתך- עשה זאת בחוכמה – שפן לא תפגע.

הצעת מחיר מותאמת אישית:

חייגו 054-9313615 או השאירו פרטים:

Call Now Button