הרחקת יונים

הרחקת יונים

מעוניינים בשירות הרחקת יונים באזור שלכם? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-9313615 ותקבלו ייעוץ מהמומחים שלנו עוד עכשיו

דוקרנים ליונים

Rate this post

ישנן שיטות רבות להתמודדות עם התיישבות יונים בגג, אשר אחת היעילות שבהן הינה שימוש בדוקרנים ליונים

רבים מאתנו מוצאים את עצמם מתמודדים עם תופעה של התיישבות יונים על גגם, קינונם ויצירת מושבה גדולה. התיישבות זו של היונים עלולה להביא עמה מחלות שונות הקשורות בהן וכן כמובן לכלוך רב, המשפיעים על איכות חיינו ושגרת יומנו. בכדי להתמודד עם הבעיה, ניתן להיעזר באמצעים שונים אשר אחד מהם הינו כמובן דוקרנים ליונים.

אז מה כדאי לדעת על דוקרנים ליונים?

  • מי יכול לבצע התקנת דוקרנים ליונים: כיום דוקרנים ליונים זמינים לרכישה בחנויות רבות ושונות של חומרי בניין, שיפוץ הבית ועוד, כך שכל אחד יכול לרכוש דוקרנים בכמות המספקת לגגו ולהתקינם בכוחות עצמו. על אף האמור, כדאי לדעת כי התקנת דוקרנים ליונים עלולה לגזול זמן רב, ולעיתים דורשת ידע קודם בהרחקת מזיקים וכמובן בנייה ושיפוצים בכדי לבצע את העבודה בצורה נכונה. במידה והעבודה אינה מתבצעת כראוי, היונים יוכלו למצוא פרצות בדוקרנים ומקומות פנויים בגג או בחלונות עליהם הן יכולות להתיישב, כך שלהתקנת הדוקרנים לא תהיה כמעט השפעה עליהן. לאור האמור, מומלץ להיעזר לשם ההתקנה בחברה המתמחה במציאת פתרונות למניעת מזיקים, כגון חברת הדברה בירוק, אשר יבצעו עבודה מקצועית ויעילה.
  • כיצד יש לבצע התקנה של דוקרנים ליונים: דוקרנים ליונים הינם כלי יעיל ביותר להרחקת יונים מגגות בתים, אדני חלון, חבלי כביסה נסרים או כל מקום אחר בו נוטות יונים לקונן, אולם יש לדעת כיצד להתקינם בצורה נכונה בכדי ליהנות מההגנה שהם מספקים. יונים נוטות להתיישב בתחילת ההתמקמות שלהן במקום מסוים רק על קצהו, כלומר- על קצה הגג, על קצה אדן החלון וכדומה. דוקרנים ליונים יש להתקין בקצוות אזורים אלה, כאשר אנו שמים דגש על הקפה של כלל החלל בו נוטות היונים להתיישב ועל רצף בדוקרנים אשר לא ישאיר ליונים פרצה להיכנס לגג או לאדן החלון. חשוב לציין כי אף הרווח הקטן ביותר בין קצה האזור בו אנו רוצים להתקין את הדוקרנים ליונים לבין הדוקרנים עצמם עלול להוות מקום בו יונה יכולה לנחות ולהתיישב, ולכן חשוב להימנע מיצירת אזורים שכאלה.
  • האם הדוקרנים יעילים בכל מצב: דוקרנים ליונים הנם אמנם כלי יעיל ביותר בהתמודדות עם התיישבות יונים על הגג, אולם לעיתים אינם יעילים מספיק בכדי להרחיקן לחלוטין. במקרים מסוימים, כאשר הדוקרנים אינם מותקנים כראוי, היונים מוצאות פרצה ומתיישבות בגג בכל מקרה. בנוסף, לעיתים היונים מתרגלות לדוקרנים ועלולות להתיישב בגג למרות נוכחותם.
  • מה ניתן לעשות אם הדוקרנים אינם מסייעים: ישנם אמצעים רבים אשר נועדו בכדי לתת סיוע במקרים בהם דוקרנים ליונים אינם מספקים – רשתות שניתן לפרוס על הגג, חוטי תיל, מחזירי אור, מפיקי צלילים מסוימים, יונים מפלסטיק ועוד. אמצעים אלה בשילוב עם דוקרנים ליונים יכולים להשיג עבורנו את ההגנה הטובה ביותר כנגד התיישבות יונים, והם מומלצים לשימוש בכל המקרים בהם אנו מתקינים דוקרנים.

חברות רבות מספקות כיום שירותי מציאת פתרונות להתמודדות עם מזיקים

בין אם מדובר בהתמודדות עם עכברים או יונים, חשוב שנגרש את המזיקים מביתנו במהירות ובעילות. לשם כך עלינו להיעזר בחברה המתמחה בהתמודדות עם מזיקים שכאלה, כגון חברת הדברה בירוק אשר מציעה פתרונות שונים למניעת מזיקים. נציגי החברה עומדים לשירותכם וישמחו לספק לכם סיוע במקרה של התיישבות יונים על הגג או בכל אזור אחר בבית, החל ממתן מידע על דרכי התמודדות עם הבעיה וכלה במתן סיוע מקצועי בנושא.\

הצעת מחיר מותאמת אישית:

חייגו 054-9313615 או השאירו פרטים:

Call Now Button