הרחקת יונים

מעוניינים בשירות הרחקת יונים באזור שלכם? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-9313615 ותקבלו ייעוץ מהמומחים שלנו עוד עכשיו

הדברת כיני יונים

Rate this post

מחפשים שירות הדברת כיני יונים?

MED פתרונות – הדברת כיני יונים והרחקת יונים לצמיתות.

אם אתם רוצים להיפטר מהמטרד ולשפר בצורה משמעותית את איכות החיים – הזמינו עכשיו הרחקת יונים מהמומחים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי הדברת יונים וכיני יונים חייגו עכשיו 054-9313615

מהי הדברת כיני יונים?

למעשה, אין דבר כזה "הדברת יונים". כאשר אנחנו מדברים על יונים כמפגע, אנחנו יודעים עד כמה חשוב לא לפגוע ביונה עצמה, ורוצים רק להרחיק אותה מהמקום כדי שלא תפגע באיכות החיים שלנו באמצעות רעש ומחלות. לכן, מה שאנחנו עושים הוא לא הדברה של היונים, אלא הרחקה שלהן לצמיתות, וזאת באמצעות הרבה מאוד עזרים שתורמים לשיפור איכות החיים – מאוד:

  • רשתות – התקנת רשתות מקצועיות שלא מאפשרות ליונים לעמוד ולקנן בשטחי המבנה.
  • דוקרנים – הצבת דוקרנים מיוחדים שחוסמים ליונים את הגישה אל הגג, אל מסתור הכביסה ו/או אל אדן החלון, וגורמים להן להתעופף מהמקום.
  • דחלילים – הדחלילים הם פתרון מאוד אסתטי וחמוד, אבל חשוב לקחת בחשבון שבשלב מסוים הוא כבר לא יעבוד. אמנם, בהתחלה היונים יחששו ממנו ויכול להיות שלא יתקרבו לאזור, אבל מהר מאוד הן יבינו שלא מדובר בבן אנוש, ויחזרו בשמחה אל המקום.
  • קפיצים – במקומות בהם לא ניתן להתקין קפיצים בשל חשש מפגיעה בילדים או בשל העובדה שאין מספיק מקום על המשטח – ניתן להתקין קפיצים שגורמים ליונים לאי נוחות כשהן יושבות עליהם. היונים עפות מהמקום כדי לחפש מקום נוח יותר – ובדרך כלל לא חוזרות.
  • הרחקה אלקטרונית – שימוש במכשירים אלקטרוניים המשמיעים רעשים בתדרים מסוימים שרק היונים שומעות, ושגורמות להם לתחושות מאוד לא נעימות. היונים מסתלקות מהמקום, וכדי לא לשמוע את הרעשים האלה שוב – לא חוזרות.

אם אתם סובלים מקינון של יונים במבנה, חשוב מאוד לבחון את המבנה עצמו ואת התנהגות היונים שנמצאות במקום, על מנת לבחור בפתרון ההרחקה הנכון. מעבר לכך – אמנם אין דבר כזה הדברת יונים, אבל במקרים בהם יונים נמצאות במקום מסוים חשוב כן לבצע הדברת כיני יונים. כינים אלה יכולות להיכנס הביתה ולטייל על הקירות ובתוך הסדינים, ואז לגרום לעקיצות, לאלרגיות ובאופן כללי למצב פיזי מאוד לא נעים.

אז אם אתם מעוניינים לפתור את מטרד היונים שלא באמצעות הדברת יונים אלא באמצעות הרחקתן לצמיתות – פנו אלינו עוד היום ונבצע הרחקת יונים שתחזיק מעמד לאורך זמן – באחריות.

הצעת מחיר מותאמת אישית:

חייגו 054-9313615 או השאירו פרטים:

Call Now Button