הרחקת יונים

הרחקת יונים

מעוניינים בשירות הרחקת יונים באזור שלכם? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-9313615 ותקבלו ייעוץ מהמומחים שלנו עוד עכשיו

הרחקת יונים בתל אביב

5/5 - (1 vote)

שירות הרחקת יונים בתל אביב והסביבה

מוטרדים מנוכחות קבועה של יונים בחלונכם או במרחב העבודה והמחייה שלכם? לא עוד! חברת Med פתרונות מציעה מגוון פתרונות עבור הרחקת יונים בתל אביב לקהל הפרטי, העסקי והמוסדי. מוצרי החברה מספקים הרחקת יונים לצמיתות ללא פגיעה פיזית ביונים, ועם זאת ביעילות מרשימה ובמינימום הפרעה ויזואלית. עם ניסיון רב שנים בתחום, Med פתרונות צברה קהל גדול של לקוחות מרוצים – ממשרדי ממשלה וחברת החשמל, דרך בעלי עסקים וכלה בוועדי בתים ובאנשים פרטיים.

אם אתם מחפשים פתרונות הומניים וחכמים עבור הרחקת יונים בתל אביב – צרו עמנו קשר.

בין השירותים והפתרונות להרחקת יונים בתל אביב המוצעים בחברתנו:

  • רשתות שקופות נגד יונים
  • דוקרנים מנירוסטה (בעלי קצה קטום למניעת פציעה)
  • מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים
  • הדברת כיני יונים
  • ביצוע עבודות בגובה (בעזרת במות הרמה, מנופי סל, סנפלינג וכו')
  • ייעוץ מקצועי להתאמת פתרונות ללקוח ולמבנה

חשיבות סילוק היונים

שירותי הרחקת יונים בתל אביב זוכים לביקוש רב ולא בכדי: על אף הדימוי הסימפטי של היונה, חיבתה לקינון בשטח העירוני מביאה עמה שלל צרות לתוך אזורי המחיה של האדם. למשל, לכלוך מנוצות ולשלשת, מטרדי רעש, מגוון מחלות המועברות על ידי היונים (סלמונלה למשל), כינים וקרציות המגיעות עמן, ואף נזקים למבנה ולתשתיותיו בגלל האמוניה המאכלת שבלשלשת.

מדוע חשוב להתייעץ עם מומחים בנושא הרחקת יונים בתל אביב?

יונים הן ציפורים חכמות, עקשניות ושורדות. הן מצליחות למצוא מגוון כניסות אל תוך המבנים – מפריצה בגג ועד מסתורי כביסה. הן גם לא בוחלות בעמידה גם על משטחים פחות נוחים, כמו למשל אדני חלון בשיפוע.

לכן אם אתם סובלים ממפגעי יונים חוזרים ונשנים, כדאי להתייעץ עם מומחים להרחקת יונים בתל אביב, שהינם מנוסים במציאת נקודות החולשה במבנה והתאמת אמצעים לחסימתם או להרחקה של היונים מפתחים אלו באמצעים שונים. הייעוץ הינו אישי ומותאם ללקוח, גם בכדי לספק יעילות מקסימלית של הרחקת יונים מהמבנה, וגם כדי שהאמצעים הנבחרים למשימה לא יעיבו על נראותו של המבנה.

Med פתרונות – הרחקת יונים ידידותית לסביבה

חברתנו הינה מאושרת משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה, כמו גם בעלת תו תקן ISO 9001 להרחקת יונים. כשאתם פונים אלינו לצורך הרחקת יונים בתל אביב, יש לכם את הביטחון המלא שהבעיה תבוא על פתרונה בצורה ידידותית לסביבה וליונים, ללא התאכזרות מיותרת.

כאן לשירותכם!

בעזרת המומחים שלנו, תקבלו ייעוץ מקצועי ואיכותי, שירות אדיב ועבודה נקייה וירוקה, והכי חשוב – סביבה נקייה מיונים וצרותיהן.

למידע נוסף, כמו גם לקבלת ייעוץ ראשוני אודות הרחקת יונים בתל אביב, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם

הצעת מחיר מותאמת אישית:

חייגו 054-9313615 או השאירו פרטים:

Call Now Button