הרחקת יונים

מעוניינים בשירות הרחקת יונים באזור שלכם? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-9313615 ותקבלו ייעוץ מהמומחים שלנו עוד עכשיו

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

4.6/5 - (5 votes)

הדרך הפשוטה, הקלה והיעילה ביותר לביצוע הרחקת יונים לצמיתות היא לפנות אל חברת הרחקת יונים מנוסה ומיומנת, שתטפל בכל התהליך עבורכם מאלף ועד תו, כולל התאמת הפתרונות הנכונים, מכירתם וביצועם בשטח, לרבות הדברת מזיקים שהובאו על ידי היונים למקום – חברה עם מוניטין כמו Med פתרונות.

ניתן גם לפנות אל חברת הרחקת יונים מקצועית כדי לרכוש אמצעי הרחקה בלבד, ואז ליישם אותם בעצמכם.

מעוניינים בעזרה ובפתרונות מקצועיים לסילוק יונים? צרו קשר עם Med פתרונות – הרחקת יונים לצמיתות.

אם ברצונכם להתנסות בביצוע המשימה בעצמכם, הרי מדריך קצר עבור הרחקת יונים – עשה זאת בעצמך.

נקודות כניסה ותורפה

הדבר הראשון שיש לעשות בביצוע הרחקת יונים עשה זאת בעצמך הוא לבדוק מהיכן מגיעות היונים אל פנים המבנה: האם יש חור בגג, רעף חסר, צינור פתוח, מרזב שדרכו הן נכנסות, או מסתור כביסה האהוב עליהן במיוחד, שממנו מתחילה הבעיה. הבנת נקודות התורפה והכניסה תאפשר לכם לדעת איפה להציג את אמצעי ההרחקה בצורה ממוקדת.

אחרי שהחלטתם איפה להציב אמצעי הרחקת יונים, נקו את השטח מהלכלוך שהותירו היונים כדי לארגן את המקום, ובחרו אמצעי הרתעה הומאניים – הריגת יונים או פציעתן היא אכזרית וממילא אינה פותרת דבר לאורך זמן.

דחלילים

השיטה הקלה ביותר של הרחקת יונים עשה זאת בעצמך: לא מדובר בדחלילים דמויי אדם, אלא דמויי ציפורים המרתיעות יונים כמו עורבים או ינשופים. זהו פתרון מאוד נקודתי, שיעבוד למשל אם אתם רוצים להרחיק יונים מהאדנית של עשבי התיבול בחלון, וגם זה עשוי להיות לזמן מוגבל.

רשת נגד יונים

רשתות נגד יונים הם פתרון הרחקת יונים מצוין ויעיל, שמספק פתרון באפקטיביות של 100 אחוז גם לשטח גדול כמו מרפסת שלמה. הן עשויות בצבע שלא מפריע ויזואלית. עם זאת, לעתים ההתקנה שלהם תהיה מורכבת למי שאינו ניחן בידי זהב ובטח אם צריך להתקין אותן בגובה – במקרה כזה ותרו על הרחקת יונים עשה במו ידך ופנו לחברה מקצועית במקום.

דוקרנים להרחקת יונים

הכוונה היא לדוקרנים מנירוסטה שאינה מחלידה וגם אינה מתבלה כמו דוקרני הפלסטיק. אמצעי הרחקת יונים אלו מותאמים לגודל השטח הרצוי, אם רוצים פס ארוך לאורך כל המרפסת או חתיכה קטנה לראש פסל.

הרחקת יונים אלקטרונית

מדובר על מכשיר המשמיע תדרים שבני אדם אינם שומעים, והיונים שומעות ומתרחקות. בחברות להרחקת יונים תוכלו למצוא מכשירים שכאלו עם הסברים על אופי השימוש וההתקנה.

מה קורה אם צריך להתקין אמצעי הרחקה בגובה?

יונים מגיעות גם אל הפנטהאוז בראש הבניין ואל מסתור כביסה בקומה השביעית – מקומות שלא תמיד יש לאדם מן השורה גישה אליהם כדי לבצע הרחקת יונים עצמאית. במקרים שכאלו אל תסתכנו לשווא ופנו לחברה מקצועית, שהינה בעלת רישיון לביצוע הרחקת יונים לצמיתות בגובה, עם ציוד סנפלינג, מנוף סל וכו'.

מעדיפים פתרונות מקצועיים בביצוע איכותי בשטח, כולל בהתקנת אמצעי הרחקת יונים בגובה? פנו עוד היום אל Med פתרונות.

הצעת מחיר מותאמת אישית:

חייגו 054-9313615 או השאירו פרטים:

Call Now Button