הרחקת יונים

מעוניינים בשירות הרחקת יונים באזור שלכם? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-9313615 ותקבלו ייעוץ מהמומחים שלנו עוד עכשיו

התקנת רשת יונים

5/5 - (1 vote)
התקנת רשת יונים
התקנת רשת יונים

רשת יונים מיועדת להרחיק אותן מגגות, מסתורי כביסה או מקומות פתוחים וכדאי להתקין אותה באופן מקצועי. עם זאת, יש לקוחות שמעדיפים לבצע התקנה עצמאית והם צריכים להקפיד על מספר כללי מפתח חשובים

התקנת רשת יונים מבוצעת בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע. אלו נותני שירות שמכירים היטב את ענף הרחקת היונים ובקיאים בהבדלים בין האמצעים הקיימים. ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי ההבדלים בין סוגי רשתות, לגבי טיפול בכיני יונים או ניקוי לשלשת יונים ובנוגע למחירי שירותים ללקוחות פרטיים, מוסדות, עסקים וועדי בתים.

אופציה נוספת של התקנת רשת היא לבצע אותה באופן עצמאי. זו אפשרות שאמורה להיות זולה יותר, אך היא מחייבת ארגז כלים מגוון ואוריינטציה טכנית.

בנוסף, כדאי להקפיד על הכללים הבאים על מנת לבצע את ההתקנה בצורה נכונה:

א. מדידות ובחירת רשת מתאימה – בשלב הראשון יש למדוד את החלל של מסתור הכביסה או הגג שעליו מעוניינים להתקין את הרשת. לאחר מכן ניתן לבחור בין רשתות יונים ממתכת, חוטי ניילון או חוטי פוליטילן. רשתות ממתכת יקרות יותר בהשוואה לרשתות שקופות, בעוד חוטי פוליטילן עולים יותר מחוטי ניילון בגלל האיכות הגבוהה שלהם.

ב. הכנת כלי עבודה – בשלב השני ניתן להכין בצד את כלי העבודה הנדרשים עבור התקנת רשת יונים. יש להצטייד בפטישון, במקדח 10 מ"מ ייעודי, במברג ופלייר ובחבקים קטנים שמחברים בין הרשת לבין המסגרת.

ג. קדיחה וחיבור – במידה ורוצים להתקין את הרשת במסתור כביסה, יש לקדוח בארבע הפינות ולחבר עוגנים. כל הציוד המיועד עבור התקנת רשת יונים אמור להגיע יחד עם המוצר ובו גם כבל פלדה שמספק את המסגרת ההיקפית. לאחר מכן יש לחזק ולמתוח את כבל הפלדה, לחתוך את הרשת במידה גדולה מעט יותר מגודל המפתח ולחבר אותה בצורת שתי וערב אל הכבל. בסוף אפשר לגזור את שאריות הרשת בעזרת מספריים, או להשאירן כפי שהן.

כללי בטיחות עבור התקנת רשת יונים

אחת הסיבות המרכזיות שבגללה כדאי להזמין שירות מקצועי של התקנת רשת יונים היא שמירה על הבטיחות. פעולת ההתקנה מורכבת ומסוכנת מכפי שנהוג לחשוב, בעיקר אם מבצעים אותה על הגג או במסתורי כביסה גבוהים. כך לדוגמא יש להיזהר בעיקר מהצנרת של המזגן ואסור להעמיד עליו סולם. כמו כן, במידה ואין אפשרות להוציא את הרשת מחוץ למסתור הכביסה מומלץ להתקין דוקרנים ולהציב אותם על המגן החיצוני.

לסיכום, הרחת יונים מבוצעת לעיתים קרובות בעזרת התקנת רשת ייעודית. את הרשת אפשר להתקין באופן עצמאי או על ידי הזמנת אנשי מקצוע. היתרון של התקנה עצמאית הוא חיסכון בהוצאות, אך החסרונות הם פגיעה בבטיחות וצורך בניסיון מסוים. לעומת זאת, התקנה מקצועית תבטיח אחריות ותמנע נזקים חמורים לגג או למסתורי הכביסה.

הצעת מחיר מותאמת אישית:

חייגו 054-9313615 או השאירו פרטים:

Call Now Button