הרחקת יונים

מעוניינים בשירות הרחקת יונים באזור שלכם? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-9313615 ותקבלו ייעוץ מהמומחים שלנו עוד עכשיו

יונה יונתי? ככה תרחיקו יונים בצורה נכונה

5/5 - (1 vote)

יונה הינה ציפור קדומה, יפה ונעימה שניתן למצוא בכיכרות של ערים סאונות, כמו גם בין כבישים, שדרות ושאר מקומות שכיף להיתקל ביצורים מן הטבע.

עם זאת, כאשר היונה פוקדת אותנו במקום המגורים, מקננת באדניות, מפרישה צואה על אדן החלון ושורצת במרפסת – המצב הופך לפחות ידידותי, בעיקר בשל לכלוך, חולי ולשלשות היונים שמעיבות על חיינו.

בשל כל אלה רבים מחפשים פתרונות הומאניים להרחקת יונים, משמע: הרחקה מבלי לפגוע בבעל החיים.

אז אילו שיטות סילוק יונים ישנן ? הנה 4 שיטות מעולות:

  • הרחקה באמצעות תדרים – שיטה זאת הינה הומאנית ומבוססת על גלי קול. קלי הקול שיוצאים מתוך מכשיר אולטראסוני בו עושה שימוש מדביר מקצועי, מאפשרים הרחקת יונים, תוך שהיונה ששומעת את הקולות שאינם נעימים לה: עוזבת את המקום ואינה חוזרת איליו. השיטה מעולה גם עבור הרחקת זוחלים ומכרסמים.
  • רוצה לדעת יותר על הדרך להרחיק מזיקים? קרא עוד ותדע כיצד נפטרים ממזיקים.
  • הצבת דחליל – שיטה נוספות בה כל אחד יכול לנקוט גם ללא סיוע של מדבר מקצועי הינה קניית דחליל מפלסטיק אותו ניתן לרכוש בכל חנות לבית ולגינה. הדחליל שמציבים בתוך האדניות, מרחיק את היונים שאינן מבינות מהו הגוף הזר שנמצא מולן. ישנם מקרים בהם היונים מבחינות כי מדובר באלמנט דומם ולא מזיק, לכן הן חוזרות למקום. בשל כך יש לנסות את השיטה, ובמידה והיא אינה עובדת: מומלץ להיעזר בשירותי הדברה.
  • התקנת רשתות – דרך נוספת באמצעותה אפשר להרחיק יונים, נעשית באמצעות התקנת רשתות. מומחים בתחום ההדברה מבצעים התקנה של רשתות על גבי מבנים משותפים, על גבי מרפסות, אדני חלון ובניינים. באמצעות הרשת היונים נחסמות, תוך שהרשתות מרתיעות אותן ומרחיקות אותן מהמקום.
  • סיוע של חתול – רוצים להרחיק יונים? אמצו חתול! חתולים הם דרך נפלאה להרחיק בעלי כנף מהמקום, בעוד שהנוכחות שלהם מרתיעה את היונים. בכך גם תגנו על הבית נגד מזיקים וגם תאמצו לליבכם חיית מחמד מלאת רוך ואהבה.

לסיכום סילוק יונים, כדי להרחיק – בעלי כנף ממקום המגורים או ממקום העבודה: אין צורך לפגוע בהם, להרוס קנים או להשתמש בדוקרנים מכאיבים. כיום באמצעות שיטות שונים ומדבירים מקצועיים – אפשר לחיות בסביבה הרמונית ונעימה.

הצעת מחיר מותאמת אישית:

חייגו 054-9313615 או השאירו פרטים:

Call Now Button