הרחקת יונים

מעוניינים בשירות הרחקת יונים באזור שלכם? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-9313615 ותקבלו ייעוץ מהמומחים שלנו עוד עכשיו

סילוק יונים

סילוק יונים
סילוק יונים

מהי סילוק יונים?

יונים, הן נראות כל כך נחמדות. הומות להן בחמדה, בונים קן חמים ונעים לדור ההמשך מתוך זוגיות שוויונית ואוהבת. ממש תענוג להסתכל. וכשהנקבה מטילה, בן זוגה עוזר לה לדגור על הביצים, אחר כך הוא גם מאכיל את הגוזלים המתוקים שבקעו מן הביצים. הציוצים שלהם כל כך מתוקים והתמונה כולה נראית כל כך רומנטית. ממש עושה חשק להמשיך ולגדל אותן על אדן החלון לנצח נצחים. הרי בשנה הבאה יחזרו זוג ההורים אל הקן יחד עם הגוזלים שיגדלו עד אז ויביאו עמם בנות ובני זוג ובשנה שאחר כך, יגיעו גם בני הדור השלישי . וכך התמונה הרומנטית המצטיירת, תהפוך תוך שנים בודדות למטרד בלתי אפשרי!

היונים, נראות תמימות ויפות. אך מביאות עמן מחלות, רעש ולכלוך אינסופיים. כל מי שסובל מבעיית יונים המקננות על הגג , באדני החלונות ובמסתור הכביסה יודע, שאינן אפשרות לנהל עם היונים חיים בדו קיום.

הבעיות הנגרמות על ידי יונים

  • מחלות – היונים מביאות עמם כינים קטנות ובלתי נראות שגורמות לגרד, זיהום ומחלות עור מסוכנות
  • רעש – קול המיית היונים ומשק הכנפיים שנראה רומנטי כשמדובר בזוג אחד של יונים, הופך למטרד רעש נוראי כאשר מדובר בחמולות שלמות של יונים. מדובר ברעש מטריד ומציק.
  • ריח – היונים עצמן והלשלשת שלהן, יוצרות ריח רע שנכנס אל תוך הבית דרך החלונות והתקרה
  • לכלוך – לשלשת- צואת היונים, נוצות, שאריות ענפים וחוטים מהקינים שהן בונות, מלכלכים ומהווים מטרד של ממש. אי אפשר לתלות כביסה או להוציא מצעים לאוורור. רהיטי המרפסת מתלכלכים, עציצים ואדניות החלונות מתכסות בלכלוך הרב שהיונים מייצרות.

כדי להיפתר מהמטרד האיום שמייצרות היונים יש לבצע הדברה מידית. סילוק יונים נעשית באמצעים מגוונים המשתדלים לתת מענה מהיר ובעצם להרחיק את היונים ממקום הקינון שלהם. לא מדובר בהמתת היונים, דבר שיגרום לזיהום וריח בלתי אפשריים כמו גם לצער בעלי חיים. מדובר בפעילות הדברה, שמטרתה הרחקת היונים מהבית. הרחקה זו מבוצעת במספר אמצעים טכנולוגיים, שמטרתם למנוע מהיונים את האפשרות לנחות במקום. מדובר בדוקרנים מסוגים שונים שמונחים על הגג או על אדני החלונות ומסתורי הכביסה, רשתות המונחות במקומות מועדים ומנעות מהיונים להקים בהם את הקן והתקנת אביזרים לא יציבים במקומות מועדים לקינון באופן שהיונים לא יוכלו לקנן שם.

סילוק יונים – רק אצל המומחים

חשוב לזכור, אם ראיתם זוג יונים תמים וחמוד, המבקש לבנות את ביתו בצל קורתכם, אל תהיו צדיקים ואל תבקשו לקיים כלפיו מצוות הכנסת אורחים. בני היונים שבגרו, נוטים לחזור אל המקום בו נולדו וכך, תוך זמן קצר יהפוך המקום למושבת יונים ענפה שקשה להיפטר ממנה.

הדרך הטובה והיחידה להדביר יונים, היא בעצם הרחקת היונים וסילוקם מן המקום. על מנת לעשות זאת, כדאי לפנות למומחים שיש בידם מגוון פתרונות מתאימים. בנוסף, אם מדובר במקום גבוהה כמו גג של בניין, רצוי שמרחיק היונים יהיה בעל ניסיון ורישיונות מתאימים לעבודה בגובה.

הצעת מחיר מותאמת אישית:

חייגו 054-9313615 או השאירו פרטים:

Call Now Button