הרחקת יונים

מעוניינים בשירות הרחקת יונים באזור שלכם? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-9313615 ותקבלו ייעוץ מהמומחים שלנו עוד עכשיו

רשת להרחקת יונים

Rate this post

מחפשים את הפתרון המושלם שיאפשר לכם להגיד ליונים שלום?

רשת להרחקת יונים שמותקנת על ידי מדבירים מוסמכים היא בדיוק הפתרון הנכון.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי התקנת רשתות להרחקת יונים

חייגו עכשיו אל המומחים 054-9313615

מהי רשת להרחקת יונים?

רשת להרחקת יונים, כשמה כן היא – רשת שיש לה מטרה ברורה אחת: לא לאפשר ליונים לעמוד או לקנן במקומות מסוימים, ולגרום להן לעוף ולחפש מקום אחר.

איך זה עובד?

הרשת מותקנת במקומות המועדים לפורענות – אותם מקומות בהם היונה יכולה לעמוד ולבנות קן. בדרך כלל מדובר במקומות כמו מסתורי כביסה, אדני חלונות, מרפסות, פטיו ועוד, כאשר הרשת שנפרסת מונעת מהן את האפשרות להיכנס למקום ולהקים בו קן.

סוגי רשתות להרחקת יונים

כשאומרים רשת להרחקת יונים, מתכוונים, בדרך כלל, לאחת מהשתיים:

  • רשת שקופה – רשת העשויה פלסטיק לבן-שקוף, אשר מונעת את כניסת היונים למקום. היתרון הגדול של הרשת הזאת טמון בעובדה שלא רואים אותה כמעט ולכן היא לא מהווה מפגע אסתטי בעיצוב המבנה, אולם החיסרון שלה הוא שהיא פחות עמידה בפני חשיפה לשמש, ולכן יש צורך להחליף אותה מהר יותר.
  • רשת פוליטילן – רשת העשויה מפוליטילן, שהוא חומר עמיד במיוחד גם בפני קרינת השמש, ולכן מאפשר ליהנות משטח ללא יונים לאורך זמן. למרות זאת, חשוב מאוד לקחת בחשבון שלא מדובר בחומר שקוף, ולכן הרשת נראית לעין ויכולה להוות מטרד אסתטי שפוגע בעיצוב.

התקנת הרשת

על מנת להגיע למקומות בהם מקננות היונים, יש לבצע את התקנת הקשת באמצעות סנפלינג. בגלל העובדה שמדובר בעבודה מורכבת, חשוב שיבצעו אותה רק מתקינים מוסמכים המורשים לביצוע עבודות בגובה בכלל ועבודות סנפלינג בפרט.

MED פתרונות לשירותכם

MED פתרונות משווקת מגוון פתרונות יעילים להרחקת יונים, לרבות רשת להרחקת יונים באיכות מעולה. הרשתות מיוצרות על פי כל דרישות התקנים ומותקנות על ידי צוות מתקינים מקצועיים המוסמכים לבצע עבודות סנפלינג.

אז אם אתם מעוניינים להיפרד מהיונים לשלום באמצעות רשת להרחקת יונים שתסייע לכם מאוד בפתרון הבעיות – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר עוד היום.

נשמח לעמוד לשירותכם.

הצעת מחיר מותאמת אישית:

חייגו 054-9313615 או השאירו פרטים:

Call Now Button